Gözyaşı Kapısı

Gözyaşı Kapısı Pegasus Yayınları. Yüreğinize dokunacak bu unutulmaz romanın sizi alıp götürmesine izin verin.. Gözyaşı Kapısı, aile değerleri, karşılıksız aşk ve sürgün üzerine yürek burkan bir roman.

Responsive image
YAZAR
Abraham Verghese
DOSYA BOYUTU
3,43 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786055360061

PDF formatında Gözyaşı Kapısı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Gözyaşı Kapısı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Yüreğinize dokunacak bu unutulmaz romanın sizi alıp götürmesine izin verin..Marion ve Shiva Stone, Hintli bir rahibe ve İngiliz bir cerrahın yasak aşkından doğan ikizlerdir. Annelerinin doğum sırasında ölümü ve babalarının kaybolmasıyla yetim kalan ikizler, olağan dışı bir bağla birbirlerine bağlıdırlar. Her ikisi de hekim olmak isteyen ikizler, devrimin eşiğinde büyürler. Ancak aynı kadına karşı hissettikleri tutkulu aşk, kardeşleri birbirlerinden uzaklaştırıp Marion'u vatanından kaçmaya ve New York'a gitmeye zorlar. Marion'un geçmişiyle yüzleşmesi, neredeyse hayatına mal olur ve onu, canını dünyada en az güvendiği iki insana emanet etmeye mecbur bırakır: onu terk eden cerrah babası ve ona ihanet eden ikiz kardeşi.Gözyaşı Kapısı, aile değerleri, karşılıksız aşk ve sürgün üzerine yürek burkan bir roman. Alışılmadık olaylar, mizah ve hüzünle süslenmiş bu roman sizi ilk sayfasıyla yakalayacak ve hiç bırakmayacak."Nefes kesici, olağanüstü ve yürek parçalayıcı bir destan… Kusursuzca yazılmış, paha biçilemez bir ilk roman. Şayet bu yıl sadece bir kitap okumaya vaktiniz varsa, tercihinizi bu kitaptan yana yapın."The Star Ledgar"Gözyaşı Kapısı'nın ilk sayfasını okumak, usta bir romancının büyüsüne kapılmak anlamına geliyor."Pauline W. Chene"Verghese bu ilk romanında direkt kalbinize hitap ederek sizi tutsak ediyor."People"Uykusuz kalmayı bir zevke dönüştüren, muhteşem, zengin ve yürek burkan bir roman... Muazzam."The Times"Koltuğunuzdan kalkamayacaksınız."Los Angeles Times "Olağanüstü… Okuduktan sonra unutamayacağınız bir şaheser."Houston ChronicleSayfa Sayısı: 720Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Gözyaşı Kapısı Pegasus Yayınları. Yüreğinize dokunacak bu unutulmaz romanın sizi alıp götürmesine izin verin.. Gözyaşı Kapısı, aile değerleri, karşılıksız aşk ve sürgün üzerine yürek burkan bir roman.